HOTEL GURU

Seyahat Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 4,2 MB
  • Version 1.12.1
  • Dil Türkçe
  • Firma Hotel
Hotel Guru mobil uygulaması ile seyahatlerinizi planlamak çok daha kolay olacak.

Çevrimiçi otel listelerine kolaylıkla ulaşarak kendinize özel bir tatil planı yapmak için Hotel Guru mobil uygulamasını ücretsiz olarak kullanın. Android  akıllı cihazınız seyahat yapmak konusunda kolaylık ve kalite arayanlar için Hotel Guru mobil uygulamasına ev sahipliği yapıyor. Kesenize uygun fiyatlara uygun yepyeni otelleri keşfetmek için filtreleme seçeneğini kullanarak arama alanınızı daraltın. 

Dünyanın dört bir yanında yer alan oteller için fırsatları yakalamak, değerlendirmek Hotel Guru uygulaması ile çok kolay. Bir kaç tıklama sayesinde aradığınız standartlara uygun otel seçeneklerini karşınızda bulabilirsiniz. Tüm üst seyahat sitelerinden otel fırsatlarını hızlı ve kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Bulunduğunuz konuma yakın bir otel istiyorsanız, bunu filtreleme kısmına belirtebilirsiniz. Arama alanlarını daraltmak sizin elinizdedir. 

Bir kaç tıklama ile anında bir çok otel karşınıza geliyor. Saatlerce internette arama yapmak yerine akıllı cihazınızda kolaylıkla planladığınız tatili güzel bir otel ile taçlandırın. Aradığınız kriterler doğrultusunda otelleri inceleyerek zamandan tasarruf etmenin keyfini çıkartın. 

Otel ödeme işlemlerinizde para birimi seçebilir ve farklı para birimleri ile ödeme yapabilirsiniz. Sizin için en iyi seçim yapmak için görüntüleri, tarafsız açıklamaları ve otel yorumlarını görün. Konuk evleri, apart daireler, pansiyonlar, moteller, tatil köyleri ve daha fazlası gibi aradığınız konaklama türünden filtreleyerek dilediğinizi seçebilirsiniz. 

 

HOTEL GURU indir